Page tree

Versions Compared

Key

  • This line was added.
  • This line was removed.
  • Formatting was changed.

Dziękuję za zaufanie! Jeszcze kilka małych kroków i będziemy mogli uruchomić system dla Ciebie.

Info

Jeśli posiadasz kod rabatowy - podaj go w mailu (smile)

Aby skonfigurować prawidłowo serwer musisz zdecydować o kilku rzeczach:


1. Ponieważ system jest personalizowany, każde konto pro jest na osobnym adresie wwwosobnej subdomenie. Tak więc pierwsze pytanie - pod jaka domeną jaką subdomeną ma być widziany panel adminstratora? Będzie tam logował się administrator konta i pracownicy. Zazwyczaj jest to son.nazwadomeny.pl 
2. Pod jaką domeną subdomeną ma być widziany panel najemcy i właściciela? My mamy Zazwyczaj wybierany jest panel.nazwadomeny.pl

Jeśli masz domenę do wykorzystania - poniżej tłumaczę co trzeba zrobić.

Jeśli nie masz, nie chcesz mieć swojej domeny - nie ma problemu - możemy bezpłatnie użyczyć swoje - Twojanazwa.paneladmina.pl dla panelu administratora oraz Twojanazwa.panelnajemcy.pl dla panelu najemcy i właściciela. Przy formularzu przechodzenia na PRO odznacz opcję: "Chcę użyć swoich domen". Jeśli masz domenę do wykorzystania - poniżej tłumaczę co trzeba zrobić. 


3. (opcjonalnie) Dane do ustawienia e-maila - najemcy będą otrzymywać wiadomości/faktury z adresu zdefiniowanego przez Ciebie.Może to być np kontakt@nazwadomeny.pl. Jeśli nie chcesz podawać tych danych - nie ma problemu - system będzie wysyłał wiadomości ze standardowego maila no-reply@systemobsluginajmu.pl do czasu aż nie zostanie to zmienione przez nas lub przez Ciebie w ustawieniach globalnych/ustawienia e-mail. Dane potrzebne do ustawienia maila to adres mailowy, nazwa użytkownika/login, hasło, adres serwera smtp.
4. Jeśli wprowadziłeś/aś dane do systemu w wersji podstawowej - przeniesiemy je automatycznie na PRO.

...


Aby uruchomić wersję PRO na swojej domenie, musisz dla obu adresów adresów subdomen (z pkt 1. i 2.) dodać rekord A w konfiguracji DNS . Aby to zrobić, zaloguj się do panelu konfiguracji Twojej domeny i tam, zazwyczaj w zaawansowanej konfiguracji domeny dodać , dodaj dwa rekordy Typ A kierujące oba adresy na IP 54.38.56.104. Po dodaniu każdej z subdomen efekt końcowy powinien wyglądać mniej więcej tak:

...