Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata


Jest to miejsce gdzie właściciel zarządzanego mieszkania może podejrzeć wszystkie rzeczy związane z jego mieszkaniami.

Aby udostępnić panel właścicielowi - wystarczy, aby zalogował się na adres panelu właściciela (adres jest ustalany przy przechodzeniu na wersję pro, zazwyczaj wybierany to: panel.nazwatwojejdomeny.pl). Po przejściu na ten adres właściciel wybiera przycisk "Pierwsze logowanie" i wpisuje adres mail podany na karcie właściciela:

Po zalogowaniu się na swoje konto Właściciel widzi uproszczony widok SON'a z wszystkimi niezbędnymi informacjami jak stan zadłużenia, ilość dłużników, zgłoszenia (stan i historia), a także liczba nieruchomości i najemców oraz stan zakwaterowania. Może podejrzeć nieruchomości (zobaczyć Kartę nieruchomości) oraz sprawdzić kto w nich mieszka (tylko imię i nazwisko, bez możliwości wejścia w Kartę najemcy).

Właściciel może pobrać sobie samodzielnie raporty takie jak: raport wpływów (gdzie może wybrać kilka opcji: z uwzględnieniem/lub nie kaucji, tylko wprowadzone ręcznie lub/i z podziałem na mieszkania), zarządzania (z uwzględnieniem wszystkich kosztów napraw itp), zobowiązań (z podziałem na nieruchomości) i liczników (również z podziałem na nieruchomości).

Na karcie właściciela w sekcji  możesz włączyć dodatkowe opcje podglądu panelu:


Do panelu właściciela można wejść również nie będąc właścicielem, aby zobaczyć jak ten panel wygląda. Robimy to przez tzw Backdoor. Kartę właściciela w sekcji Dane teleadresowe:

Widok Panelu Właściciela: